روز جهانی لوپوس World Lupus Day 2015/ 1394
به مناسبت روز جهانی لوپوس مراسمی در روز جمعه هجدهم اردیبهشت یکهزارو سیصد و نودو چهار ساعت ده صبح تا دوازده ظهر در تالار ایوان شمس واقع در بزرگراه شهید گمنام ابتدای بزرگراه کردستان برگزار میگردد. شرکت برای عموم دوستان گرامی مبتلا به لوپوس و خانواده های ارجمند آنان ... متن کامل
به دلیل پیشرفت در تشخیص سریع و مدیریت درست بیماری لوپوس بیشتر بیماران می توانند مانند افراد سالم زندگی معمولی داشته باشد .مراجعه کنندگان گرامى به سایت لوپوس ، داشتن یک یا چند نشانه از آنچه دراین یادداشتها آمده است ؛ الزاما نشان دهنده درگیرى با بیمارى لوپوس نمى باشد . تشخیص بیمارى تنها بایستى توسط پزشک داده شود.   ***   مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشى داشته و توصیه پزشکى تخصصى تلقى نمى شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.   ***   بیش از حد توان خود کاری انجام ندهید.   ***   افکار منفی نداشته باشید، در عوض انرژی خود را صرف امور مثبت کنید.   ***   زمان بیماری ؛ شغل شما به کمک شما نمی‌آید، بلکه دوستانتان به شما مدد می‌رسانند، پس با آنها در ارتباط باشید.   ***   همیشه راه برای همه هموار نیست، زندگى برخورد با موانع ، غلبه بر آنها و حرکت است .    ***   هیچ کس مسئول خوشحال کردن شما نیست، مگر خود شما.   ***   من برنده ام ؛ چون می دانم مشکلات مانند صخره هایی هستند که در مسیر رود وجود دارند.اگر صخره نبود ، رود هیچ آوازی سر نمی داد!   ***   کلیه مطالب ذکر شده فقط و فقط برای افزایش آگاهی شما می باشد. در صورتیکه هر گونه ابهامی در مورد بیماری تان دارید حتما باپزشک خود تماس بگیرید و از مشورت با افراد غیر متخصص خوددارى نمائید .   ***   خوب زندگی کردن همراه با بیمارى لوپوس نیازمند برنامه ریزی مناسب برای پذیرش اثراتی است که بیماری بر روی جسم(تن) ، فکر و روح ( روان‌) دارد. در حقیقت این سه پدیده جدایی ناپذیرند به دیگر عبارت ، بهبودی یکی منجر به بهبودی دیگری است.   ***   خوب زندگی کردن با لوپوس یعنی اندیشیدن درمورد توانائیها نه ناتوانی ها .
بدين وسيله به اطلاع كليه بازديد كنندگان سايت لوپوس ميرساند:
1- هر گونه اطلاع رسانی در مورد برگزاری همايش های لوپوس و جلسات پرسش و پاسخ
2- جمع آوری كمك مالی جهت انجمن حمايت از بيماران لوپوس
3- ارسال هر گونه پست الكترونيك به كاربران
تنها بايستی از طريق انجمن حمايت از بيماران لوپوس و با هماهنگی شماره تلفن 88220065 منشی انجمن لوپوس صورت بگيرد . بديهی است ارسال پست الكترونيك به كاربران، كه با هماهنگی و از طريق انجمن حمايت از بيماران لوپوس و سايت لوپوس نباشد ، مسئوليتی را متوجه اين دوسايت نخواهد كرد.
درباره ما
files_staticPages_dastoparvaneh[2b5f202f8c8b2e7fca9c4f32d24d03de].jpg

درباره گروه بیماران لوپوس ایران

با پیشرفت در شناسائى زود هنگام و مدیریت درست بیمارى لوپوس بیشتر بیماران میتوانند مانند دیگر انسان هاى تندرست زندگى خوبى داشته باشند.

 

 ما شمارى از بیماران نفریت لوپوسى"لوپوس با درگیرى کلیه" در مهر ماه سال یکهزار و سیصد و هشتاد و شش، گرد هم آمده ایم تا با بدست آوردن آگاهى و دانش بیشتر در باره لوپوس، بیمارى خود راتحت نظرپزشک خویش مهار کرده و نوید بخش زندگى بهتر براى خود و دوستان دیگرمان باشیم، که آنها نیز مبتلا به بیمارى لوپوس  و در ابتداى این راه هستند  .

انگیزه ما براى گردهم آمدن آنست که ، با شناخت بهتر بیمارى میتوان برآن چیره شد وبه بیراهه  نرفت و در طول درمان با پیروى  درست دستوراتى که پزشکان به ما تجویزمیکنند ، به خویشتن و به پزشکان مان در راه درمان ، یارى رسانیم.

این وظیفه را بر خود واجب دانستیم که به دوستان گرامى مبتلا به بیمارى لوپوس بگوئیم که  میتوانیم به همدیگر یارى برسانیم و احساس تنهایى نکنیم و بدانیم که هر چند این راه دشوار است ،  هر کدام ازما بى شک میتوانیم این راه را تا رسیدن به تندرستى بپیمائیم .

 اضافه میشود که ما وابسته به هیچ نهاد – ارگان و دانشگاهى نبوده ، اما ازپشتیبانى  پزشکان گرامى و ارجمند روماتولوژیست ( پزشکان فوق تخصص بیماریهاى روماتیسمى ) و نفرولوژیست ( پزشکان فوق تخصص بیماریهاى داخلى کلیه ) برخوردار هستیم و نوشته هائى که در این سایت  به فارسى برگردانده شده اند با نظر وصلاحدید پزشکان گرامى در سایت لوپوس گذارده میشود.

دوستان گرامى ؛ ما هیچ نقشى در معرفى پزشک به شما و درمان بیماران نداریم . این سایت تنها جنبه آموزشى و آگاهى رسانى دارد، اما پرسش هاى شما  به سایت  با نظر پزشکان فوق تخصص پاسخ داده میشود.

 

 

                                                

                                                 گروه بیماران لوپوس ایران

 

 

 با پیشرفت در شناسائى زود هنگام و مدیریت درست بیمارى لوپوس بیشتر بیماران میتوانند مانند دیگر انسان هاى تندرست زندگى خوبى داشته باشند.