روز جهانی لوپوس World Lupus Day 2015/ 1394
به مناسبت روز جهانی لوپوس مراسمی در روز جمعه هجدهم اردیبهشت یکهزارو سیصد و نودو چهار ساعت ده صبح تا دوازده ظهر در تالار ایوان شمس واقع در بزرگراه شهید گمنام ابتدای بزرگراه کردستان برگزار میگردد. شرکت برای عموم دوستان گرامی مبتلا به لوپوس و خانواده های ارجمند آنان ... متن کامل
به دلیل پیشرفت در تشخیص سریع و مدیریت درست بیماری لوپوس بیشتر بیماران می توانند مانند افراد سالم زندگی معمولی داشته باشد .مراجعه کنندگان گرامى به سایت لوپوس ، داشتن یک یا چند نشانه از آنچه دراین یادداشتها آمده است ؛ الزاما نشان دهنده درگیرى با بیمارى لوپوس نمى باشد . تشخیص بیمارى تنها بایستى توسط پزشک داده شود.   ***   مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشى داشته و توصیه پزشکى تخصصى تلقى نمى شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.   ***   بیش از حد توان خود کاری انجام ندهید.   ***   افکار منفی نداشته باشید، در عوض انرژی خود را صرف امور مثبت کنید.   ***   زمان بیماری ؛ شغل شما به کمک شما نمی‌آید، بلکه دوستانتان به شما مدد می‌رسانند، پس با آنها در ارتباط باشید.   ***   همیشه راه برای همه هموار نیست، زندگى برخورد با موانع ، غلبه بر آنها و حرکت است .    ***   هیچ کس مسئول خوشحال کردن شما نیست، مگر خود شما.   ***   من برنده ام ؛ چون می دانم مشکلات مانند صخره هایی هستند که در مسیر رود وجود دارند.اگر صخره نبود ، رود هیچ آوازی سر نمی داد!   ***   کلیه مطالب ذکر شده فقط و فقط برای افزایش آگاهی شما می باشد. در صورتیکه هر گونه ابهامی در مورد بیماری تان دارید حتما باپزشک خود تماس بگیرید و از مشورت با افراد غیر متخصص خوددارى نمائید .   ***   خوب زندگی کردن همراه با بیمارى لوپوس نیازمند برنامه ریزی مناسب برای پذیرش اثراتی است که بیماری بر روی جسم(تن) ، فکر و روح ( روان‌) دارد. در حقیقت این سه پدیده جدایی ناپذیرند به دیگر عبارت ، بهبودی یکی منجر به بهبودی دیگری است.   ***   خوب زندگی کردن با لوپوس یعنی اندیشیدن درمورد توانائیها نه ناتوانی ها .
بدين وسيله به اطلاع كليه بازديد كنندگان سايت لوپوس ميرساند:
1- هر گونه اطلاع رسانی در مورد برگزاری همايش های لوپوس و جلسات پرسش و پاسخ
2- جمع آوری كمك مالی جهت انجمن حمايت از بيماران لوپوس
3- ارسال هر گونه پست الكترونيك به كاربران
تنها بايستی از طريق انجمن حمايت از بيماران لوپوس و با هماهنگی شماره تلفن 88220065 منشی انجمن لوپوس صورت بگيرد . بديهی است ارسال پست الكترونيك به كاربران، كه با هماهنگی و از طريق انجمن حمايت از بيماران لوپوس و سايت لوپوس نباشد ، مسئوليتی را متوجه اين دوسايت نخواهد كرد.
  [ تاریخ سوال : ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ (۱۳:۴۰) ]

  با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
می خواستم ببینم چگونه میتوان به عضویت این سایت یا سایت انجمن حمایت از بیماران لوپوس در امد
و ایا صلا عضویت برای همه ازاد یا نه؟
با تشکر از همه اعضای انجمن

[ تاریخ پاسخ : ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ (۰:۴۱) ]

  دوست گرامی سلام . آگر سایت لوپوس قسمت در " باره ما " را مطالعه کرده باشید ملاحظه میفرمایید که گروه بیماران لوپوس از شمارى بیمار نفریت لوپوسى"لوپوس با درگیرى کلیه" که گرد هم آمده اند تشکیل شده است . شما میتوانید با شماره های زیر که مربوط به انجمن حمایت از بیماران لوپوس است و هیئت مدیره آن شماری از پزشکان هستند تماس حاصل نمائید . گروه بیماران لوپوس در مسائل اجرایی مانند برگزاری نشست ها و جلسات و برگزاری روز جهانی‌لوپوس به کمک و یاری انجمن حمایت از بیماران لوپوس می شتابد . و عضویت در انجمن از طریق شماره های زیر میباشد .

09373224660 شماره تماس منشی انجمن

واحد لوپوس تلفن : 88220065 همه روزه از ساعت 8:30 تا 10:30 آماده پاسخگویی به سوالات ضروری شما در زمینه بیماری لوپوس می باشد سرکار خانم دکتر فائزی مسئول انجمن میباشد که شما میتوانید با ایشان مشکلات خود را مطرح نمائید.
همیشه شاد و سلامت باشید .